"Hayatı birde benim fotoğraflarımdan dinle,
belki anlatacakları vardır"

23 Ocak 1987 tarihinde Cuma günü İstanbul/Üsküdar'da doğmuşum. Doğmuşum diyorum, çünkü haberim yoktu. Küçük yaşlardan beri elektronik, teknoloji, bilgisayar, fotoğraf, müzik, yazılım, restaurant menüsü, dijital pazarlama, web site tasarımı, e-ticaret, seo, reklam, grafik tasarım, matbaa, wordpress falan ne varsa uğraştım. Bir kaç hatırı sayılır firmada çalışarak tecrübelerimi daha da geliştirdim ve Kadıköy'de kendi firmamı kurdum. Şimdi tecrübelerimi herhangi bir kar amacı beklemeden insanlarla paylaşıyorum...

Neler Yapıyorum?

Web Sitesi Tasarımları

Sizi ve işinizi yansıtan, mobil uyumlu web sitesi tasarımları ve e-ticaret sitesi tasarımları yapıyorum. İsteğe göre PR, reklam, dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmalarını da üstleniyorum.

Grafik Tasarımları

Logo, broşür, magnet, dergi, afiş, banner, vb. reklam araçları için grafik tasarımları yapıyorum. Kısa zamanda uzun ve kalıcı tasarımlar için, sizlerden ve doğadan ilham alıyorum.

Fotoğraf Çekimleri

Sizler için profesyönel olarak düğün, nişan, model, portre, araç, bebek, aile, ürün ve mekan çekimleri yapıyorum. Sonrasında photoshopta ışık ve renk düzeltmeleri yaparak size teslim ediyorum.

Tanıtım Filmleri

Firmanızın, işinizin veya özel bir gününüzün fotoğraf, video ve drone çekimlerini yaptıktan sonra, çekilen video ve fotoğrafları sinema tekniklerini uygulayarak film haline getiriyorum.

Dijital Pazarlama

Her işin mutlaka bir reklama ve tanıtıma ihtiyacı vardır. Sizlerin ihtiyacınız doğrultusunda size SEO, Google Adwords, reklam, sosyal medya yönetimi ve reklamları konularında hizmet veriyorum.

Restaurant Menüleri

Restaurant, cafe, bar, lokanta vb. işletmeleriniz için, size uygun renk, görsel ve fontlar kullanarak, hem iç hem dış olmak üzere, kreatif ve akılda kalıcı restaurant menüsü tasarımları yapıyorum.

İletişim

Bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Mesajınıza en kısa sürede cevap vereceğim...


Sınırsız bilgi, sınırsız teknoloji...